Wycieczka do lasu - 2021r.

AKTUALNOŚCI > CZERWIEC'21

31 maja z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka przedszkolaki i uczniowie klas I-III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim udali się na wycieczkę do pobliskiego lasu na zajęcia w terenie. Przygoda zaczęła się od otrzymania pewnego listu, którego nadawcą był Leśny Krasnal. Zadaniem dzieci było odnalezienie trzech domów jego przyjaciół: Mrówki, Dzika i Bobra, a w całej zabawie towarzyszyć i pomagać miała im Pyza czyli pies rasy golden retriver, którą poznały dzieci. Pyza spisała się doskonale, ponieważ doprowadziła dzieci do chatki Krasnala. Następnie dzieci otrzymały smaczne przekąski i ciepłą herbatkę od gospodyń lasu. Po powrocie przedszkolaki narysowały laurkę dla gospodarzy w podziękowaniu za gościnę.
Notatkę sporządziła

Justyna Cipińska