Ulubione wierszyki

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > LUTY'17

9 lutego 2017r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Głownie odbył a się XII edycja konkursu ,,Ulubione wierszyki". Na scenie zaprezentowały się dzieci w wieku od 4 - 6 lat z większości przedszkoli z miasta i gminy Głowno, w sumie wysłuchano 35 wierszy. Były to utwory poetów popularnych jak i mniej znanych. Nasze przedszkole reprezentowały: Alicja Stopczyńska z grupy młodszej, która wyrecytowała wiersz Agnieszki Frączek pt.,,Miss stonoga" oraz Majka Zgierska z grupy starszej z wierszem Juliana Tuwima ,,Okulary." Konkurencja była bardzo duża, mimo to dziewczyny odniosły sukces. Ala zajęła I miejsce, Majka zaś II, w nagrodę otrzymały książeczki i pamiątkowe dyplomy. Cieszymy się, że możemy chlubić się sukcesami swoich wychowanków.

Opracowała: Joanna Kedziora