WALENTYNKOWA POCZTA - 2020 R.

AKTUALNOŚCI > LUTY'20

WALENTYNKOWA POCZTA

Na kilka dni przed 14 lutego w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Popowie Głowieńskim została przygotowana Poczta Walentynkowa. To był dla wszystkich znak, że zbliża się Dzień Św. Walentego. Uczniowie mogli wrzucić do walentynkowej skrzynki przygotowane przez siebie kartki.
W Walentynki cała społeczność szkolna zebrała się na dolnym korytarzu, by wspólnie świętować Dzień Zakochanych. W role posłańców poczty wcielili się przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, którzy rozdawali walentynki poszczególnym uczniom. Wszyscy zebrani z drżeniem serca czekali na swoje kartki. Chyba uczniowie troszeczkę lubią swoich nauczycieli, bo dostawali oni również indywidualne walentynki od swoich wychowanków. Uczennice klasy VI dostały oprócz serduszek piękne różyczki. Dzień Św. Walentego na stałe wpisuje się w tradycję naszej szkoły i obchodzony jest corocznie. Do zobaczenia za rok.

Beata Florczyńska