OSTATKI'21

AKTUALNOŚCI > LUTY'21

Dnia 16 lutego 2021 roku przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim bawiły się na Balu Ostatkowym zorganizowanym przez wychowawczynie Annę Jabłońską i Paulinę Charążkę. Dzieci wcieliły się w swoje ulubione postacie. W przedszkolu zagościły księżniczki, postacie z bajki "Biedronka i czarny kot", aniołki, król, wiking, kościotrup, zajączek, wróżka, mistrz karate a nawet jeden z superbohaterów Spiderman. Nie zabrakło też policjanta, który pilnował porządku na balu. Dzieci po krótkiej prezentacji swoich strojów przystąpiły do zabawy. Tańcom i hulańcom nie było końca. Uczestnikom balu bardzo podobały się przygotowane atrakcje takie jak: pokaz zimnych ogni, zabawy z chustą animacyjną oraz przygotowana fotobudka ze śmiesznymi rekwizytami. Ostatni dzień karnawału uważamy za udany i będziemy go długo wspominać.

Redagowały: Anna Jabłońska i Paulina Charążka