DEN'21

AKTUALNOŚCI > PAŹDZIERNIK'21

Dnia 14 października 2021 roku cała społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się uroczysta akademia z udziałem zaproszonych gości: Wójta Gminy Głowno Pana Marka Jóźwiaka i Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Beaty Krzeszewskiej. Podczas uroczystości Pani Dyrektor Lidia Kucharek wręczyła zasłużonym pracownikom nagrody. Za trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków nagrodę otrzymały: pani Izabela Zawadzka, pani Beata Florczyńska, pani Krystyna Słomska oraz pani Sylwia Pałczyńska. Wśród pracowników administracji i obsługi nagrodzeni zostali: pani Mirosława Dróżka oraz pan Piotr Szymański. W tym dniu nie tylko nauczyciele zostali wyróżnieni, ponieważ pani dyrektor wręczyła nagrody także laureatom szkolnego konkursu informatycznego "Moja szkoła". Po wręczeniu wszystkich nagród głos zabrał wójt, który życzył nauczycielom i pracownikom wytrwałości i szczęścia w pracy. Następnie pani Beata Krzeszewska wręczyła na ręce pani dyrektor upominek od Rady Rodziców. Po części oficjalnej wszyscy obejrzeli występ uczniów z okazji Dnia Nauczyciela. Gościnnie zaprezentowała się absolwentka naszej szkoły Patrycja Krzeszewska, która przepięknie zakończyła spotkanie piosenką "Czas nas uczy pogody".

Anna Jabłońska