OWOCE W SZKOLE

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > WRZESIEŃ'16

OWOCE W SZKOLE

Szkolne Koło Wolontariatu zorganizowało pierwszą akcję w nowym roku szkolnym "Owoce w szkole". Wszyscy którzy mieli możliwość przynieśli do szkoły ze swoich przydomowych ogródków i sadów jabłka, gruszki, śliwki, winogron. Na dwóch przerwach członkowie wolontariatu sprzedawali owoce za 50 groszy, 70 groszy, 80 groszy i za 1 złotych. Zainteresowanie wśród uczniów, a także nauczycieli i pracowników administracji było duże. Nawet przedszkolaki przyszły zakupić smaczne owoce za przysłowiowe grosze. Podziękowania należą się Izie Patos, Klaudii Rożniacie, Wiktorowi Szelidze, Paulinie Szczypkowskiej, Kacprowi Kujawiakowi, którzy z dużym zaangażowaniem zorganizowali i przeprowadzili akcję sprzedaży owoców. Natomiast Kuba Sędziak dbał o porządek wokół stoiska z owocami.
Uzbierane pieniądze przeznaczono dla potrzebujących osób i przesłane zostaną na ich konto.

Dziękujemy za sprawnie przeprowadzoną akcję!!!

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz