Targi edukacyjne

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > MARZEC'18

Targi edukacyjne

1 marca 2018 roku uczniowie z klas III i II gimnazjum wraz z wychowawczyniami Beatą Siekierą i Katarzyną Flisiak uczestniczyli w łódzkich targach edukacyjnych zorganizowanych w hali Expo na terenie Międzynarodowych Targów Łódzkich. Uczniowie zapoznali się z różnorodną ofertą szkół ponadgimnazjalnych z województwa łódzkiego. Na stoiskach mogli porozmawiać z uczniami, którzy w danej placówce zdobywają wiedzę i konkretny zawód. W czasie targów mogli również zobaczyć prezentację musztry i ratownictwa pożarniczego w wykonaniu uczniów Liceum Mundurowego z Łodzi. Na uczennice czekały pokazy fryzjerstwa i makijażu. Gimnazjaliści poznali ofertę edukacyjną, a trakcie rozmów stwierdzili, że niejednokrotnie nie wiedzieli o niektórych kierunkach kształcenia. Dzięki poznanej ofercie łatwiej będzie im w przyszłości wybrać szkołę.

Beata Siekiera