Wyróżnienie w konkursie plastycznym

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > KWIECIEŃ'16

Wyróżnienie w konkursie plastycznym

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Jajko wielkanocne piękne tradycją i nowoczesnością" organizowany przez MOK w Głownie. Nad przygotowaniem prac czuwała nauczycielka plastyki pani Agnieszka Wołowiec - Olesińska. Uczestnicy mieli za zadanie wykonać przestrzenne prace konkursowe w dowolnym formacie. Dozwolone były wszystkie tradycyjne, współczesne i eksperymentalne metody pracy plastycznej wykorzystujące dowolne techniki plastyczne i zdobnicze. Podsumowanie konkursu odbyło się 18. marca 2016 roku. Miło nam poinformować, że uczeń klasy IV Paweł Flisiak za swoją pracę otrzymał wyróżnienie. Poza nim naszą szkołę reprezentowali: Miłosz Flisiak, Nikola Kędziora, Marika Kędziora, Gracjan Rożniata, Wiktor Szeliga, Zuzanna Kaczorowska, Magdalena Marciniak i Martyna Błażejewska.