Mikolajki w telewizji

AKTUALNOŚCI > GRUDZIEŃ'18

6 grudnia uczniowie klas VI - VIII i III gimnazjum wraz z opiekunami, czyli paniami: Małgorzatą Skomiał, Dorotą Augustyniak, Anną Romańczuk, Agatą Chaberą - Młynarczyk i panem Jackiem Markowiczem spędzili w Warszawie. Odwiedzili tam Studio Pozytywnej Wibracji, czyli Studio Telewizji Słodki Live. Na początku uczestnicy poznali zasady pracy w telewizji, czyli m.in. jak działają kamery, światła, miksery. Następnie wcielili się w role uczestników gier i zabaw typu Jaka to melodia, Klasowiada, Wywiady z Gwiazdami, Pogoda. Niebanalne prowadzenie przez pana Patryka Gniedziejkę dostarczyło wszystkim dużą dawkę emocji i śmiechu. Na koniec uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, identyfikatory oraz krótki film i zdjęcia wykonane przez profesjonalnego fotografa. Oto wrażenia uczniów klasy VIII:

Była to świetna zabawa! Wszyscy z zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach. Myślę, że wycieczka była bardzo udana, a wspomnienia pozostaną z nami na długi czas. (Oliwia Wożniak)

Na warsztatach w studio Słodki Live było bardzo fajnie. Duża dawka śmiechu, dużo zdjęć i dobra zabawa. Bardzo mi się podobało i chciałabym tam jeszcze kiedyś pojechać. (Martyna Kolarska)

Podobało mi się, gdy moje koleżanki i koledzy przebierali się za różne postacie i były przeprowadzane z nimi wywiady. Ogólnie podobało mi się całe studio nagrań. Nie żałuję, że tam pojechałem. (Kacper Ryłek)

Podczas pobytu w studiu organizowane były różne ciekawe zabawy, w których każdy mógł wziąć udział. (Kamil Wroczyński
)

Małgorzata Skomiał