KARTKA DLA RATOWNIKA

AKTUALNOŚCI > MAJ'20

KARTKA DLA RATOWNIKA

Walka z pandemią koronawirusa jest szczególnie trudnym wyzwaniem dla pracowników i pracownic systemu ochrony zdrowia oraz wszelkich służb medycznych. Pracownicy medyczni są na pierwszym froncie walki o nasze zdrowie i życie, jednocześnie codziennie narażają swoje zdrowie. Wszystkim tym osobom przedszkolaki , uczniowie oraz nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim chcieli podziękować przystępując do akcji "KARTKA DLA RATOWNIKA". Każdy kto tylko chciał wykonał kartkę, laurkę w celu podziękowania wszystkim, którzy pomagają społeczeństwu w trudnej sytuacji epidemiologicznej. W ten prosty sposób przedszkolak i uczeń wyraził swój szacunek i wdzięczność dla ratowników. Dziękujemy Wam. Jesteśmy z Wami. Takie słowa wypływają z prac dzieci. Dzięki tej akcji uczestnicy deklarują też, że będą zachowywać się odpowiedzialnie, przestrzegać zasad bezpieczeństwa i dbać o siebie.

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz