"UZALEŻNIENIOM MÓWIMY STOP" 2021

AKTUALNOŚCI > MARZEC'21

Uczniowie klas VII i VIII w ramach zajęć z edukacji zdrowotnej wykonali ulotki na Konkurs zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Głowno w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii pod patronatem Wójta Gminy Głowno "UZALEŻNIENIOM MÓWIMY STOP". Dodatkowo, jako kontynuacja tematyki konkursu, na lekcjach edukacji zdrowotnej został przeprowadzony cykl pogadanek dotyczących uzależnień. Bardzo się cieszymy, że prace naszych uczniów zostały bardzo wysoko ocenione przez jurorów konkursu.

Oto nasi laureaci w kategorii - uczniowie klas VII - VIII, ulotki profilaktyczne:
I miejsce - Kacper Lenart
I miejsce - Patrycja Krzeszewska
II miejsce - Kacper Jęczkowski
II miejsce - Zuzanna Śliwkiewicz
II miejsce - Oliwia Ptasińska
III miejsce - Patrycja Szymczak
III miejsce - Kinga Woźniak
III miejsce - Amelia Dałek

W konkursie wzięli również udział nasi najmłodsi uczniowie klas I- III. W tej kategorii wiekowej wykonywali dowolną techniką plakaty profilaktyczne pod czujnym okiem nauczycielek plastyki w tych klasach.

W tej kategorii również mamy super wyniki:
I miejsce - Maksymilian Golan
I miejsce - Marika Modlińska
II miejsce - Maria Kosiorek
II miejsce - Hanna Florczyńska
III miejsce - Stanisław Kapka

Nasi uczniowie są również wspaniałymi pisarzami.
Uczniowie klasy piątej Filip Osuwniak i Oskar Krzeszewski napisali wiersze o tematyce konkursu. Oczywiście mamy dwa pierwsze miejsca.
Czyżby rośli nam autorzy bestselerów? Życzymy im tego.
Wszyscy nagrodzeni bardzo dziękują organizatorom konkursu za wspaniałe nagrody. Oto wypowiedź jednej z laureatek konkursu: " Warto było poświęcić trochę czasu i pracy".

Beata Florczyńska