Konkurs „Ozdoba choinkowa” - 2020

AKTUALNOŚCI > GRUDZIEŃ'20

Konkurs "Ozdoba choinkowa" rozstrzygnięty.

Dnia 22 grudnia 2020 roku nagrodziliśmy przedszkolaki, które wzięły udział w konkursie na ozdobę choinkową. Konkurs został zorganizowany przez wychowawczynie grup przedszkolnych Annę Ja-błońską i Paulinę Charążkę. 21 grudnia jury w składzie Agnieszka Wołowiec-Olesińska i Anna Ro-mańczuk wybrało najlepsze prace przedszkolaków. Oceniania była pomysłowość i staranność wyko-nywanej pracy, ale również wykonanie i nawiązanie do tradycji świątecznych. Bardzo cieszymy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ prawie każdy przedszkolak przygotował swoją pomysłową pracę. Wyniki przedstawiają się następująco: I miejsce zajęły Maja Siedlecka z grupy młodszej i Nadia Pakuła z grupy starszej. II miejsce zajęli Michalina Florczak i Magdalena Kapka z grupy starszej oraz Kacper Witasiak z grupy młodszej. III miejsce zdobyli: Julek Dziedziela, Adrian Pakuła, Alan Zucho-ra, Nadia Bartczak, Liliana Dworczyk, Aleksander Golan, Dawid Kosiorek, Aleksandra Kucharczyk, Zuzanna Patos, Zofia Sobieszek oraz Nadia Stogniew. Nagrody i dyplomy wręczył pan dyrektor Krzysztof Fortuna. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Redagowała Anna Jabłońska