PRZEDSTAWIENIE NA DZIEŃ DZIECKA

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > MAJ'17

PRZEDSTAWIENIE NA DZIEŃ DZIECKA

Teatrzyk szkolny "Czarodziej" przygotował w tym roku szkolnym z okazji Dnia Dziecka ulubioną przez dzieci bajkę pt. "Czerwony Kapturek". W skład grupy teatralnej wchodzą uczniowie z klas I-III, a zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Grupa zaproszona została 31 maja do Miejskiego Przedszkola w Strykowie, aby zaprezentować tam swoje przedstawienie. Młodzi artyści wystąpili przed publicznością z ogromną tremą, ale występ należy zaliczyć do udanych. Trzeba przyznać, że wiele pracy włożono zarówno w naukę tekstów, poruszanie się na scenie, jak i przygotowanie strojów. Tutaj podziękowania należą się rodzicom, którzy nie szczędzili sił i pomysłów, aby aktorzy ładnie prezentowali się na scenie. Natomiast 1 czerwca "Czerwony Kapturek" wystawiany był w naszym Zespole Szkół w Popowie dla przedszkolaków i uczniów klas I-III. Po tych pierwszych występach powstał już pomysł na następne przedstawienie. Czyżby narodziły się talenty aktorskie? Kto wie?
A oto obsada "Czerwonego Kapturka":
Narrator - Amelia Dałek
Czerwony Kapturek - Oliwia Golan