Konkurs - Tadeusz Kościuszko

AKTUALNOŚCI > PAŹDZIERNIK'18

Dwuosobowa drużyna w składzie: Oliwia Woźniak kl. VIII i Kacper Lenart kl. VI pod opieką pani Beaty Siekiery reprezentowała naszą szkołę 29 października w SP 3 w Głownie podczas Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce. W zmaganiach uczestniczyło sześć drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjów z gminy i miasta Głowna. W pierwszej części drużyny miały za zadanie rozwiązać test z zadaniami zamkniętymi i otwartymi, następnie trzeba było ułożyć na czas puzzle przedstawiające fragment bitwy pod Racławicami. Dla drużyn część testowa okazała się łatwiejsza niż puzzle. Rywalizacja była wyrównana o miejscach zadecydowały dokładnie dwa punkty. Nasi uczniowie Oliwia i Kacper zajęli III miejsce gratulujemy.

Beata Siekiera