ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA ORAZ CHOINKA

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > STYCZEŃ'18

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA ORAZ CHOINKA

26 stycznia odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka. Do pięknie udekorowanej sali gimnastycznej tłumnie przybyli dziadkowie i babcie, gdzie radośnie powitani zostali przez swoje wnuczęta z młodszej i starszej grupy przedszkolnej oraz klas I-III. Dzieci przygotowały przedstawienia, wiersze i piosenki. Babcie i Dziadkowie z zachwytem wpatrywali się w swoje pociechy. Duma rozpierała ich serca, że mają tak utalentowane i kochane wnuczęta. Występy zakończono gromkim "Sto lat" dla wszystkich Babć i Dziadków. Gdy dzieci obdarowały swoich gości własnoręcznie zrobionymi upominkami, zaproszono wszystkich na poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców. Pan dyrektor Krzysztof Fortuna podziękował gościom za liczne przybycie oraz życzył zdrowia i wszystkiego dobrego. Do życzeń dołączyły się również wychowawczynie: p. Joanna Kędziora, p. Paulina Charążka, p. Beata Florczyńska, p. Jolanta Szeliga, p. Joanna Gorzkiewicz. Przygotowanie uroczystości wspomogły muzycznie p. Anna Walczak, p. Sylwia Pałczyńska, dekoracje przygotowały p. Agnieszka Wołowiec-Olesińska i p. Anna Romańczuk. W dalszej części odbyły się odwiedziny Mikołajów i wesoła zabawa przy muzyce. Nie zabrakło również pamiątkowych fotografii. W miłej i przyjemnej atmosferze zakończono spotkanie. W godzinach popołudniowych w sali gimnastycznej zawitali uczniowie klas IV - VII i gimnazjum. Bawili się oni pod czujnym okiem wychowawców i pozostałych nauczycieli. Zagościli w murach naszej szkoły również absolwenci oraz zaprzyjaźnione osoby z zewnątrz. Drugą częścią zabawy zajęli się didżeje, którzy zachęcali wszystkich do tańca. Z kolei rodzice przygotowali dla uczestników zabawy choinkowej poczęstunek w postaci pysznych, ciast, kanapek i napojów. Jak co roku zabawa była bardzo udana.

Zanotowały: Joanna Gorzkiewicz i Małgorzata Skomiał