RAMBIT

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > MAJ'18

VII edycja szkolnego turnieju wiedzy i sportu RAMBIT odbyła się w piątek 18 maja. Konkurs, zorganizowany przez pedagoga Jolantę Szeligę i nauczyciela wychowania fizycznego w ramach edukacji prozdrowotnej Beatę Florczyńską, cieszy się ogromnym powodzeniem wśród młodzieży szkolnej. Kolejny raz uczniowie połączyli swoje siły, by bawić się i nabywać wiedzę dotyczącą wirusa HIV. Drużyny były mieszane - połączenie klas V z VII , IV z III gimnazjum i VI z II gimnazjum. Dzieciaki w pierwszej części miały prezentację dotyczącą profilaktyki HIV i AIDS. Druga część to konkurs 15 pytań i 5 konkurencji sportowych. Dzieciaki musiały przenosić jajko, skakać w workach, przejść tor przeszkód, rzucać do celu i przeciskać się w tunelu. Najwięcej punktów zdobyła drużyna z połączenia klas V i VII i tym samym zapewniła sobie zwycięstwo.