DEN

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > PAŹDZIERNIK'17

Dnia 17 października 2017 roku o godzinie 10:00 uczniowie, nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi naszej szkoły świętowali uroczyste Ślubowanie Pierwszaków i Dzień Edukacji Narodowej. Krótki występ przygotowały pierwszaki z pomocą starszych koleżanek i kolegów pod czujnym okiem wychowawczyni pani Beaty Florczyńskiej. Gościem honorowym uroczystości był proboszcz parafii pw. Narodzenia NMP w Waliszewie ksiądz Andrzej Wacławiak. Na początku uczniowie przedstawili krótką część artystyczną, a następnie dyrektor Pan Krzysztof Fortuna pasował pierwszaków na uczniów naszej szkoły. Następnie "podpisali" oni stempelkiem ze swojego paluszka akt ślubowania. Na koniec otrzymali legitymacje, dyplomy i upominki od rodziców i starszych kolegów. Oczywiście nie zapomnieliśmy w tym dniu o naszych kochanych nauczycielach. Z okazji ich święta Samorząd Uczniowski przygotował drobne prezenciki dla każdego nauczyciela. W tym dniu pan dyrektor wręczył też nagrody nauczycielom i pracownikom szkoły. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych nauczycieli znaleźli się: pani Beata Florczyńska, pani Dorota Augustyniak, pani Izabela Zawadzka, pani Małgorzata Kapuścińska i pani Agnieszka Wołowiec - Olesińska. Z kolei uhonorowani pracownicy administracji i obsługi to: pani Irena Rożniata i pan Piotr Szymański. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Oliwia Woźniak kl. VII