Wracamy do szkoły!

AKTUALNOŚCI > WRZESIEŃ'21

Wracamy do szkoły!

1 września 2021 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022. Tym razem, w związku z pandemią, społeczność została podzielona na trzy grupy (kl. IV - VIII, I - III i przedszkole). Każdą z części prowadziła uczennica klasy VIII Kinga Woźniak. Dla wszystkich było to wyjątkowe rozpoczęcie roku szkolnego, gdyż po 10 latach nastąpiła zmiana na stanowisku dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim. Uczniów, nauczycieli i rodziców przywitała nowa Pani Dyrektor Lidia Kucharek, która przejęła obowiązki po ustępującym Dyrektorze Krzysztofie Fortunie. W uroczystości wziął udział Wójt Gminy Głowno Pan Marek Jóźwiak oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Krzeszewska. Podczas spotkania tradycyjnie minutą ciszy uczczono pamięć poległych w obronie naszej Ojczyzny podczas II wojny światowej. Po części oficjalnej wszyscy uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się na pierwsze powakacyjne spotkanie do klas.

Małgorzata Skomiał, Jolanta Fortuna