,,Urodziny Baby Jagi"

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > MARZEC'17

W dniu 24 marca przedszkolaki pod opieką pań Joanny Kędziory i Katarzyny Flisiak wybrały się do teatru Piccolo w Łodzi na przedstawienie pt. ,,Urodziny Baby Jagi". Spektakl od samego początku żywo zainteresował dzieci. Wspaniali aktorzy, piękne stroje, humorystyczny scenariusz oraz mnóstwo melodyjnych piosenek sprawiło, że zarówno dorośli jak i mali widzowie bawili się doskonale. Ponieważ spektakl grany był z udziałem publiczności, nie było mowy o tym, aby dzieci się nudziły. Widzowie wspólnie z aktorami śpiewali piosenki, tańczyli a nawet pomagali w rozgrywaniu dialogów. Na zakończenie dzieci rozwiązywały zagadki dotyczące znanych bajek, mogły obejrzeć stroje i rekwizyty oraz poczęstować się cukierkiem wprost z koszyczka Czerwonego Kapturka. W drodze powrotnej wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że wyjazd był bardzo udany i z przyjemnością odwiedzimy Teatr Piccolo ponownie.

Opracowała: Joanna Kędziora