DEN - 2020

AKTUALNOŚCI > PAŹDZIERNIK'20

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października 2020 roku cała społeczność szkolna Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim obchodziła Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbyła się symboliczna akademia przygotowana przez panią Beatę Florczyńską oraz uczennice klasy VII, czyli Marię Snuszkę, Kingę Woźniak i Amelię Dałek. Uroczystość rozpoczęła się od wysłuchania okolicznościowych wierszy, a następnie uczennice klasy VII w przygotowanej prezentacji multimedialnej przybliżyły obecnym historię Dnia Edukacji Narodowej. Na koniec uczennice obdarowały wszystkich pracowników szkoły pięknymi słonecznikami. Potem głos zabrała pani Izabela Zawadzka, która (w imieniu dyrektora Krzysztofa Fortuny) podziękowała wszystkim za dotychczasowe zaangażowanie w tym trudnym czasie oraz złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Następnie poprosiła o pomoc panią Małgorzatę Skomiał, która w poprzednim roku szkolnym pełniła obowiązki dyrektora, we wręczeniu nagród i wyróżnień dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi. Nagrody dyrektora za trud pracy, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków otrzymały: pani Izabela Zawadzka oraz pani Agnieszka Wołowiec-Olesińska. Wyróżnienia zostały przyznane paniom: Beacie Siekierze, Sylwii Pałczyńskiej, Beacie Florczyńskiej, Jolancie Fortunie oraz Joannie Gorzkiewicz. Wśród pracowników administracji i obsługi nagrodzone zostały panie: Mirosława Dróżka, Jadwiga Miśkiewicz i Patrycja Szeliga. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Redagowała: Anna Jabłońska