Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > GRUDZIEŃ'17

22 grudnia 2017 roku po raz kolejny rozstrzygnięto konkurs na kartkę bożonarodzeniową w formie życzeń przekazanych w językach obcych nauczanych w naszej szkole. Był on skierowany do uczniów klas III-VII szkoły podstawowej oraz II i III gimnazjum. Komisja konkursowa w składzie: Krystyna Słomska, Sylwia Pałczyńska oraz Agata Chabera - Młynarczyk oceniła formę plastyczną, w jakiej zostały wykonane prace, ale przede wszystkim bogactwo i poprawność środków językowych przekazanych życzeń. Do konkursu przystąpiło 15 uczniów. Zostali oni uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz bardzo dobrymi ocenami. Ponadto, laureatki dwóch I miejsc, tj. Oliwia i Kinga Woźniak otrzymały nagrody książkowe. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu i zachęcamy do dalszego rozwijania znajomości języków obcych.

Sylwia Pałczyńska