AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > GRUDZIEŃ'17

W słoneczną grudniową środę, czyli 20 grudnia 2017 roku w naszej szkole odbyły się jasełka przypominające nam Narodzenie Jezusa Chrystusa. Na tę specjalną uroczystość przybyła sekretarz gminy Głowno pani Jolanta Szkup, ksiądz Proboszcz Andrzej Wacławiak, przewodnicząca Rady Rodziców pani Beata Krzeszewska oraz skarbnik pani Małgorzata Warzywoda, radni gminy Głowno pani Marzena Doardo i pan Marek Zgierski oraz reprezentujący Hufiec ZHP Głowno druh Piotr Karwacki, który przekazał społeczności szkolnej Betlejemskie Światło Pokoju. Scenariusz bożonarodzeniowego spotkania opracowała pani Joanna Gorzkiewicz oraz Anna Romańczuk. Oprawę muzyczną przygotowała pani Anna Walczak, a dekoracje wykonała pani Agnieszka Wołowiec-Olesińska. Uczniowie ze starszych klas na chwilę zamienili się w profesjonalnych aktorów. W tym roku przedstawienie okraszone zostało potężną dawką humoru. Wszystko przebiegało zgodnie z planem i jak zawsze aktorzy wypadli wspaniale. Na koniec wszyscy podzieliliśmy się opłatkiem, a członkowie Samorządu Uczniowskiego, którego opiekunką jest pani Beata Florczyńska, rozdali przybyłym gościom, nauczycielom oraz rodzicom drobne prezenciki. Wszyscy byli pod wrażeniem bardzo uzdolnionych uczniów naszej szkoły, co wyrazili podczas składania życzeń.

Oliwia Woźniak, kl. VII, Kinga Woźniak, kl. IV