CO ROBIŁ WOLONTARIAT?

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > CZERWIEC'16

PODAJ RĘKĘ PRZYJACIELOWI

To hasło powinno przyświecać wszystkim uczniom nie tylko na terenie szkoły, ale także na szerszym obszarze. Pieniądze, które Szkolne Koło Wolontariatu zebrało w ciągu tego roku szkolnego w różnych akcjach przesłano na konto potrzebującego chłopca. Kwota, którą przekazano wyniosła 100 zł. Pomagajmy, bo to przynosi satysfakcję i polepsza życie potrzebującym.

Szkolne Koło Wolontariatu pamiętało o swoich młodszych kolegach i kilkakrotnie przeprowadzało w tym półroczu akcje podczas których odbywała się nauka wiązania butów i ubierania najmłodszych . Tutaj szczególnie wyróżnili się uczniowie z klasy II gimnazjum: Maja Kret, Dorotka Zgierska, Natalka Miśkiewicz, Ernest Dratkiewicz. Z klasy VI też pomagali przedszkolakom i pierwszakom, a byli to Iza Patos, Paulina Szczypkowska, Michalina Michalak, Wiktor Szeliga, Mateusz Warzywoda, Klaudia Rożniata.

DZIĘKUJEMY!!!