WIZYTA W SALI ZABAW

AKTUALNOŚCI > WRZESIEŃ'19

WIZYTA W SALI ZABAW

27 września uczniowie z klas I-III wybrali się na wycieczkę do sali zabaw "Pszczółka Maja" w Głownie, aby uczcić zbliżający się Dzień Chłopaka. Opiekę nad klasami sprawowały panie: Beata Florczyńska, Joanna Gorzkiewicz, Jolanta Fortuna. W przeddzień wycieczki dzieci zostały zapoznane z zasadami zachowania się podczas pobytu w sali zabaw i przestrzegania ich, aby zapewnić sobie i innym bezpieczeństwo. Po przybyciu na miejsce uczniowie z niecierpliwością weszli do kolorowego pomieszczenia, gdzie czekały na nich konstrukcje składające się z labiryntów przejść, zjeżdżalnie i basen z piłeczkami. Dzieci korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, samochodów i koników. Każdy, kto poczuł zmęczenie, mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć i nabrać sił przy wspólnym stole ze smakołykami i soczkami. Pobyt bardzo szybko dobiegł końca. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci pożegnały się z tym uroczym miejscem. Na zakończenie pobytu w Głownie grupa udała się na spacer ulicami miasta, podziwiając uroki jesiennej przyrody i panoramę miast nad brzegiem głowieńskiego zalewu.

Wszystkie dzieci świetnie się bawiły!

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz