Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > WRZESIEŃ'17

Czwartego września uczniowie naszej szkoły o godzinie 10:00 uroczyście rozpoczęli nowy rok szkolny 2017/2018.

Po wakacyjnym bum czas zejść na ziemię i wziąć się od nowa do przydatnej nam nauki. Spotkanie poprowadził uczeń klasy V
Kacper Lenart. Apel zaczął się od przemowy Pana Dyrektora Krzysztofa Fortuny, który przywitał Wójta Gminy Głowno pana Marka Jóźwiaka, uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i krótko oznajmił, jakie remonty zostały przeprowadzone w szkole podczas wakacji ( m.in. przebudowa sekretariatu, wymiana drzwi w salach mieszczących się na dolnym korytarzu, odnowienie sali dla pierwszoklasistów, odświeżenie górnego korytarza). Następnie zabrał głos Wójt Gminy Głowno pan Marek Jóźwiak, który powiedział kilka mądrych i dających wszystkim do myślenia słów i wręczył akt mianowania Pani Joannie Kędziorze, która pomyślnie zdała egzamin i uzyskała tytuł nauczyciela mianowanego. Pan dyrektor pogratulował także awansu na stopień nauczyciela dyplomowanego pani Beacie Siekierze. Po przedstawieniu uczniom ich wychowawców, wszyscy udaliśmy się do swoich klas. Dla jednych takie spotkanie było czymś normalnym, a dla innych nowym wydarzeniem w ich życiu. Wszystkim uczniom życzymy dobrych stopni, a nauczycielom dużo cierpliwości!

Oliwia Woźniak, kl. VII