Wycieczka do kina

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > PAŹDZIERNIK'16

26 października 2016r. gimnazjaliści naszej szkoły wraz opiekunami panią Katarzyną Flisiak, Beatą Siekierą, Izabelą Zawadzką i panem Jackiem Markowiczem pojechali na wycieczkę do kina Cinema City w Łodzi. Tam obejrzeliśmy film pt. "Osobliwy dom Pani Peregrine" w reżyserii Tima Burtona. Jest to ekranizacja pierwszej z cyklu bestsellerowych powieści Ransoma Riggsa. Główny bohater Jake podążając za wskazówkami, które zostawił mu ukochany dziadek, odkrył, że istnieje niezwykły świat poza czasem i przestrzenią, a w nim niezwykłe miejsce - zwane "Osobliwym domem pani Peregrine". Po wizycie w kinie i towarzyszącym jej emocjom trochę zgłodnieliśmy i poszliśmy na posiłek do restauracji w Manufakturze. Po czym wróciliśmy do szkoły. Wśród uczniów było słychać, że film każdemu się podobał i już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu.

Dorota Zgierska kl.IIIG

Pełny ekranWsteczPlayDalej