KONKURS "Cuda natury"

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > MAJ'16

Sukcesy w konkursie fotograficznym "Cuda natury"

Siostry Nikola Kędziora i Marika Kędziora zajęły II i III miejsce w konkursie "Cuda natury" organizowanym przez WODN w Zgierzu pod patronatem Starostów Powiatu Zgierskiego i Łęczyckiego. Był on adresowany do uczniów szkół podstawowych oraz uczniów gimnazjum. Zdjęcia fauny lub flory najbliższego otoczenia cieszyły się dużą popularnością a nagrodzone prace naszych dwóch uczennic przedstawiały cud narodzin źrebaka oraz kacząt. To były niezwykłe zdjęcia i zasługiwały na wyróżnienie. Wszyscy uczestnicy konkursu zaprezentowali swoje prace podczas wystawy w WODN i otrzymali dyplomy za udział w konkursie. Mamy nadzieję, że w następnym roku w kolejnej edycji konkursu również uda nam się zdobyć nagrody.

Agnieszka Wołowiec-Olesińska