ODWIEDZINY W MĄKOLICACH

AKTUALNOŚCI > GRUDZIEŃ'18

ODWIEDZINY W MĄKOLICACH

Uczniowie klasy I z wychowawczynią Joanną Gorzkiewicz wybrali się w odwiedziny do uczniów klasy II w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mąkolicach. Spotkanie rozpoczęło się powitaniem i poznaniem się uczniów obu klas. Wychowawczyni klasy II pani Aleksandra Markiewicz zaprosiła wszystkich do wspólnych zajęć oraz zabawy. Najpierw jednak Marysia, Magda, Kuba i Miłosz oprowadzeni zostali po szkole oraz przywitali się z panią dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mąkolicach Wiolettą Przyżycką. Następnie uczniowie przystąpili do wykonania bożonarodzeniowych dekoracji. Była to choinka z papierowego talerzyka oraz gipsowe aniołki do zawieszenia na choince. Zajęcia trochę zmęczyły uczniów, więc dla wzmocnienia sił wspólnie przygotowano wspaniałe kanapki, które z apetytem zjedzono. Po posileniu się wszyscy wesoło bawili się w gry i zabawy, które pomogły zacieśnić rozpoczętą znajomość. Na zakończenie uczniowie z Popowa podziękowali Małgosi i Wiktorowi oraz pani Oli Markiewicz za bardzo miłe przyjęcie i wspaniale spędzony czas. Gospodarze chętnie przyjęli zaproszenia do rewizyty na wiosnę w szkole w Popowie Głowieńskim. Spotkanie integracyjne uznano za udane.

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz