Specjalny gość-Marszałek Województwa Łódzkiego

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > WRZESIEŃ'15

Dnia 19 września 2015r. do naszej placówki w godzinach popołudniowych przybył specjalny gość-Marszałek Województwa Łódzkiego pan Witold Stępień. Wraz z nim nasza społeczność szkolna przywitała również zastępcę dyrektora Departamentu Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego pana Andrzeja Woźniaka, burmistrza miasta Głowna pana Grzegorza Janeczka, radnych gminnych panią Marzenę Doardo oraz pana Marka Zgierskiego, sołtysa Popowa Głowieńskiego pana Mirosława Rzeźnika oraz wójta gminy Głowno pana Marka Jóźwiaka. Oficjalnie goście powitani zostali przez dyrektora pana Krzysztofa Fortunę, nauczycieli i pracowników Zespołu Szkół w Popowie Głowieńskim oraz grupę harcerzy prężnie działających na terenie gminy. Wszyscy bardzo przeżywali spotkanie z Marszałkiem. Na wstępie dyrektor pan Krzysztof Fortuna opowiedział o naszej szkole jednocześnie oprowadzając naszego gościa. Pan Stępień obejrzał niedawno wybudowaną salę gimnastyczną, nową część szkoły oraz kompleks boisk dostosowany do potrzeb uczniów. Pan Marszałek wręczył nam również piłki do gry w siatkówkę. Następnie wpisał się do naszej księgi pamiątkowej. Spotkanie zakończyło się poczęstunkiem. Po wizycie na swoim profilu na facebooku pod zdjęciami marszałek Witold Stępień napisał: W Popowie Głowieńskim marzenia się spełniają. Piękne obiekty sportowe przy zespole szkół i wspaniała drużyna dzieciaków, która z pewnością je zagospodaruje.

Ewelina Makowska klasa III gimnazjum