Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > GRUDZIEŃ'16

Wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim

30 listopada i 1 grudnia 2016 roku uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum brali udział w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Twórczości Mniej Znanej "Słowa jak promienie…" zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Zgierzu. Jego celem była popularyzacja twórczości mniej znanej (poezji i prozy). W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Szadkowska, Zuzanna Florczyńska, Zuzanna Śliwkiewicz, Magdalena Marciniak i Martyna Błażejewska. Z kolei przedstawicielami gimnazjum byli: Maja Kret, Dorota Zgierska, Michalina Milczarek, Kacper Olesiński i Wiktor Szeliga. Konkurencja była ogromna, więc nasza radość jest tym większa, że nasi uczniowie Małgorzata Szadkowska za recytację wiersza Agnieszki Frączek Miss Stonoga i Wiktor Szeliga za wygłoszenie utworu Ludwika Jerzego Kerna O rodzicach zostali docenieni i otrzymali wyróżnienia. Wszystkich uczniów do konkursu przygotowywała nauczycielka języka polskiego Małgorzata Kapuścińska.

Gratulujemy!