100 DOBRYCH UCZYNKÓW...

AKTUALNOŚCI > MAJ'20

100 DOBRYCH UCZYNKÓW NA 100-LECIE URODZIN JANA PAWŁA II

Z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim zobowiązali się wykonać 100 dobrych uczynków. Dla uczczenia tej doniosłej rocznicy niektórzy sprzątali dom, porządkowali swój pokój, bawili się z młodszym rodzeństwem, gotowali obiady, opiekowali się zwierzętami, dzwonili do dziadków, robili dziadkom i sąsiadom w miarę możliwości zakupy, myli okna, podlewali kwiaty, pracowali w ogródkach, wymyślali zabawy dla młodszego rodzeństwa. Wszystko to z dobrej woli i chęci. Swoje uczynki przedstawili na rysunkach lub po prostu opisali. Natomiast, gdy będzie możliwość powrotu do szkoły i spotkania się całej lub przynajmniej większości uczniowskiej społeczności, ta doniosła data upamiętniona będzie posadzeniem dębu, który już czeka na swoje przeznaczenie, aby rosnąć na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim. Wszystko to dla Naszego Papieża Jana Pawła II.

Zanotowały: Anna Romańczuk i Joanna Gorzkiewicz