Dzień Tabliczki Mnożenia'21

AKTUALNOŚCI > PAŹDZIERNIK'21

01.10 2021 roku uczniowie naszej szkoły już po raz kolejny wzięli udział w obchodach Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. W tym roku hasłem przewodnim było: "Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają". W tej roli fantastycznie sprawdzili się uczniowie: Kacper Golan z klasy 6 oraz Bartosz Kaczorowski i Wiktoria Zgierska z klasy 7. Pod okiem nauczycielek p. Doroty Augustyniak oraz p. Izabeli Zawadzkiej, które zorganizowały całą akcję, uczniowie naszej szkoły zmierzyli się z zadaniami, które polegały na rozwiązaniu zadań w wyznaczonym czasie. Dużą popularnością cieszyły się zadania ukryte w balonach. Ponadto uczniowie naszej szkoły włączyli się do dekorowania szkoły plakatami oraz kolorowymi sowami. Należy podkreślić, że uczniowie naprawdę dobrze znają tabliczkę mnożenia, a my mamy nadzieję, że wszystkim podobała się taka nauka.

Dorota Augustyniak
Izabela Zawadzka