MIKOŁAJKOWY WYJAZD -2019 R.

AKTUALNOŚCI > GRUDZIEŃ'19

MIKOŁAJKOWY WYJAZD

Z okazji mikołajek 5 grudnia dzieci z młodszej i starszej grupy przedszkolnej oraz uczniowie z klas I-III z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim wraz z opiekunkami: p. Anną Jabłońską, p. Beatą Florczyńską, p. Jolantą Fortuną, p. Joanną Gorzkiewicz, p. Agnieszką Wołowiec-Olesińską odwiedziły salę zabaw "Jeżyk" w Zgierzu.
Po przyjeździe na miejsce miłe wrażenie zrobił pan, która przywitał grupę i zapoznał wszystkich z zasadami, jakie panują podczas pobytu w sali. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych, aby ją pokonać. Dzieciaki z wielką chęcią korzystały także z mini pojazdów, dmuchanych skakańców, armatek na piłeczki, elektronicznych samochodów, koników oraz maczug i automatów. Każdy kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z zacisznego kącika, w którym można było odpocząć.
Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Po uzupełnieniu spalonych kalorii przekąskami w bufecie wycieczka powróciła do Popowa.

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz