"Sprawne Ekodzieciaki"

AKTUALNOŚCI > LISTOPAD'19

Wizyta w Miejskim Przedszkolu nr 3 w Głownie

6 listopada przedszkolaki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Popowie Głowieńskim pod opieką wychowawczyni Pauliny Charążki i Anny Jabłońskiej spotkały się z przedszkolakami z Miejskiego Przedszkola nr 3 w Głownie. Celem wycieczki było wzięcie udziału w plenerowej imprezie profilaktycznej pod patronatem burmistrza Głowna "Sprawne Ekodzieciaki". Przedszkolaki najpierw wzięły udział w grach i zabawach integracyjnych, następnie wymieniły się wiadomościami o przygotowaniu zwierząt do zimy. Po obejrzeniu występu gospodarzy wszyscy udali się na spektakl pt. "Lepiej czytać niż klikać" w wykonaniu aktorów Studia Artystycznego Arena z Białegostoku. W ciekawy i zabawny sposób artyści przestrzegali przed zagrożeniami i uzależnieniem od gier komputerowych. Zakończeniem wyjazdu był spacer po lesie ścieżką edukacyjną.

Redagowały: Anna Jabłońska i Paulina Charążka