Wystawa Leonardo da Vinci

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > GRUDZIEŃ'17

Dnia 13 grudnia 2017 roku uczniowie od klasy IV do III gimnazjum pojechali na fascynującą i niezapomnianą wystawę Leonardo da Vinci - Energia Umysłu w EC1 w Łodzi. Uczniowie z zaciekawieniem oglądali i korzystali z najnowocześniejszych technik przekazu wiedzy. W Centrum Nauki i Techniki było rewelacyjnie. Przewodnicy, którzy byli na każdym kroku, doradzali nam, w które wynalazki warto bardziej się zagłębić. Mogliśmy oglądać interesujące filmy, ciekawe konstrukcje np. orła z drutu, który ruszał skrzydłami i wiele, wiele innych. Natomiast w drugiej części Centrum Nauki i Techniki poznaliśmy sławnych polskich konstruktorów. Obok znajdowała się "sala kinowa", w której obejrzeliśmy interesujący film. Na zakończenie mieliśmy czas na pójście do sklepiku i kupienie pamiątek. Wszyscy uczniowie byli bardzo zaskoczeni tym, że wystawa była aż tak ciekawa. Myślę, że warto było się przenieść w "świat Leonarda". Dziękujemy naszym nauczycielom, czyli paniom: Beacie Siekierze, Katarzynie Flisiak, Agnieszce Wołowiec - Olesińskiej i panu Jackowi Markowiczowi za zorganizowanie wyjazdu.

Oliwia Woźniak kl.VII
Kinga Woźniak kl.IV