Czas ferii...

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > LUTY'17

Czas ferii to czas odpoczynku, czas relaksu, ale czasami to również czas nudy. Dlatego nauczyciele naszej szkoły postanowili ten okres dzieciom urozmaicić. W środę 18. stycznia 2017 roku grupa uczniów pod opieką pań: Beaty Florczyńskiej, Izabeli Zawadzkiej, Jolanty Szeligi i pana Dyrektora Krzysztofa Fortuny ruszyła na zimowy podbój łódzkiej Manufaktury. Po cudownym spacerze dotarliśmy do ulubionego miejsca naszych milusińskich - sali zabaw. Dzieci przez kilka godzin pochłonięte były zabawami ruchowymi, proponowanymi przez animatorki. Skakały na trampolinach, bujały się w małpim gaju, urządzały wyścigi samochodowe, kąpały się w basenie z piłeczkami i "walczyły z piratami". Po tak udanej zabawie pomaszerowały do jednej z restauracji, skosztować pysznych przysmaków. Ostatnim punktem programu była wędrówka szlakiem ozdób świątecznych. Rozemocjonowane dzieciaczki wróciły do swoich mam. Nie zdążyły jeszcze wysiąść z autobusu, a już szczebiotały opowiadając, o tym, co przeżyły. Ich radość jest najlepszą zapłatą dla nauczycieli.

Jolanta Szeliga