Warsztaty plastyczne

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > PAŹDZIERNIK'16

17 października 2016 roku uczniowie klasy II i III gimnazjum pod opieką pani Anny Romańczuk i pani Izabeli Zawadzkiej wybrali się na warsztaty plastyczne. Odbyły się one w ramach zajęć plastyki i zajęć artystycznych, których w naszej szkole uczy pani Anna Romańczuk oraz zajęć technicznych, których uczy pani Izabela Zawadzka. Warsztaty miały miejsce w odrestaurowanym dworcu PKP w Głownie. Poprowadził je pracownik Miejskiego Ośrodka Kultury w Głownie pan Szymon Adamczewski. Podczas spotkania naszym zadaniem było wykonanie grafiki artystycznej. Jest to trochę skomplikowana technika, ale efekty są zdumiewające. Każdy z nas wykonał swoją prace i widać było, że nasi uczniowie mają fantazję. Na zakończenie pracy zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i zadowoleni wróciliśmy do szkoły.

Dorota Zgierska kl. III gimnazjum