Gminnym Turnieju Koszykówki

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > LUTY'17

W lutym 2017 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Gminnym Turnieju Koszykówki dziewcząt i Turnieju Piłki Nożnej chłopców zorganizowanym w Zespole Szkół w Lubiankowie. Wzięły w nim udział drużyny ze wszystkich szkół Gminy Głowno. Naszą placówkę w koszykówce reprezentowały: Małgosia Szadkowska, Zuzia Śliwkiewicz, Patrycja Szymczak, Magda Marciniak, Maja Kucharska i Wiktoria Dębska, a w piłce nożnej: Szymon Szymczak, Kacper Dziedziela, Antek Gutowski, Bartek Krysztofczyk, Kamil Wroczyński oraz Mateusz Dałek. Dzięki doskonałemu przygotowaniu zawodników przez Pana Jacka Markowicza, zarówno dziewczęta jak i chłopcy odnieśli sukces zajmując wspaniałe I miejsca. Powtórzyli tym samym sukces z ubiegłego roku. Mając na uwadze zdrowe odżywianie, wszyscy zawodnicy otrzymali po batoniku musli :. Zawodom towarzyszyła wspaniała atmosfera.

Małgosia Szadkowska, kl. IV SP