OWOCE ZA GROSZE

AKTUALNOŚCI > PAŹDZIERNIK'18

Ruszyła praca w Szkolnym Kole Wolontariatu w nowym roku szkolnym 2018/2019. Już tradycyjnie pierwszą akcją były "OWOCE W SZKOLE". Wszyscy, którzy mieli możliwość, przynieśli do szkoły ze swoich przydomowych ogródków i sadów jabłka, gruszki, śliwki, winogron. Na dwóch przerwach członkowie wolontariatu sprzedawali owoce za 50 groszy, 1 złoty, 2 złote. Owoce były przepiękne i oczywiście bardzo smaczne. Dużym powodzeniem cieszyły się szaszłyki przygotowane przez Amelię, Kingę oraz Wiktorię z klasy V. Zainteresowanie wśród uczniów szkoły było duże. Nawet przedszkolaki przyszły zakupić smaczne owoce za przysłowiowe grosze. Podziękowania należą się organizatorkom akcji Klaudii Rożniacie i Michalinie Milczarek. Uzbierane pieniądze przeznaczono na pomoc dla Przytuliska w Głownie.

Szkolne Koło Wolontariatu działa w tym roku szkolnym w składzie:
Przewodnicząca - Klaudia Rożniata
Zastępca - Michalina Milczarek