AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > LISTOPAD'15

Wszelkie akcje organizowane i ogłaszane przez wolontariat są koordynowane przez przedstawicielki zarządu. Opiekunkami SKW są podobnie jak w latach ubiegłych nauczycielki: pani Anna Romańczuk i pani Joanna Gorzkiewicz. Wszystkich uczniów naszej szkoły wolontariat zaprasza do aktywnego udziału w organizowanych akcjach. Pierwszą akcją były "OWOCE ZA GROSZE". Wolontariat dziękuje uczniom, którzy zaangażowali się w tą akcję i przyczynili się do zabrania 76 zł dla potrzebującej osoby z naszego lokalnego środowiska. Dziękujemy!!!
W październiku ogłoszony został konkurs plastyczny poświęcony naszemu wielkiemu Papieżowi Świętemu Janowi Pawłowi II pt." Pasje i zainteresowania Jana Pawła II". Niedługo ogłoszone zostaną wyniki konkursu.
Podobnie jak w latach ubiegłych zbierano znicze i lampki na groby żołnierskie w Starym Waliszewie. Wyjazd zaplanowano 6 listopada, aby posprzątać wypalone świeczki i uprzątnąć groby przed Świętem Niepodległości 11 Listopada.