KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

AKTUALNOŚCI > GRUDZIEŃ'19

KIERMASZ TANIEJ KSIĄŻKI

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Popowie Głowieńskim w dniach od 25 listopada do 6 grudnia trwał zorganizowany przez bibliotekę szkolną pod opieką pani Joanny Gorzkiewicz oraz Aleksandry Białas Kiermasz Taniej Książki. Akcja ta cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, ale też nauczycieli. Za naprawdę niewielkie pieniądze można było kupić wybraną lekturę. Wśród najmłodszych największą popularnością cieszyły się bożonarodzeniowe kolorowanki, naklejanki, książeczki o zwierzętach, starsi wybierali natomiast opowiadania i powieści. Nauczyciele również mogli znaleźć coś dla siebie. Często były to repetytoria i testy powtórzeniowe, które wykorzystane zostaną w nauczycielskiej pracy. Zakupione książki mogły być doskonałym prezentem na Mikołajki lub przeznaczono je pod choinkę na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Można w ten sposób zrobić niespodziankę najbliższej osobie lub po prostu sobie.

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz