AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > WRZESIEŃ'17

Dnia 29 września 2017 roku klasa siódma wraz z wychowawczynią świętowała Dzień Chłopaka. Dziewczyny przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęły już poprzedniego dnia, kiedy to w domu upiekły przepyszne babeczki. W pełnej konspiracji przywiozły swoje wypieki do szkoły, aby od samego rana przygotować chłopakom niespodziankę, której z całą pewnością się nie spodziewali. Już na pierwszej godzinie chłopcy otrzymali od dziewczyn baloniki wypełnione helem, do których przymocowane były słodkie babeczki. Na tym jednak dzień pełen niespodzianek się nie skończył. Zorganizowane zostały wspólne zajęcia z klasą piątą na świeżym powietrzu oraz spacer na pobliskie boisko Sokół Popów, gdzie rozłożyliśmy kocyki i mogliśmy wspólnie spędzić czas. Wszyscy chłopcy zostali obdarowani zrobionymi przez dziewczyny medalami z napisem „Dzień Chłopaka”. Myślę, że ten dzień był w stu procentach udany i wyjątkowy nie tylko dla chłopców, ale także dla dziewczyn.

Oliwia Woźniak kl. VII