Wycieczka szkolna

AKTUALNOŚCI > PAŹDZIERNIK'18

We wtorek 23 października 2018 roku z 5, 6 i 7 klasą oraz wychowawcami, czyli paniami Izabelą Zawadzką i Małgorzatą Skomiał oraz panem Jackiem Markowiczem, pojechaliśmy na wycieczkę szkolną na kręgle oraz do kina do Manufaktury w Łodzi. Na początku poszliśmy do kręgielni "Grakula", gdzie mogliśmy grać w kręgle i kupować różne zabawki oraz jedzenie i napoje. Na kręgielni byliśmy 2 godziny. Później udaliśmy się do kina Cinema City na film pt. "Hotel Transylwania 3" opowiadający o perypetiach Drakuli oraz jego rodziny i przyjaciół. Wcześniej mogliśmy kupić przekąski. Podczas wejścia do sali kinowej dostawaliśmy batony oraz okulary do oglądania seansu, ponieważ był on w 3D. Według mnie na wycieczce miło spędziliśmy czas. Chciałabym to jeszcze kiedyś powtórzyć.

Zuzanna Włodarczyk, kl. V