Koszykarki TK Basket Stryków...

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > MARZEC'16

W sobotę 5.03.2016 r. w hali sportowej KKS PRO BASKET w Kutnie koszykarki TK Basket Stryków rozegrały dwa mecze Finału A.
Niestety, oba zakończyły się porażką młodych koszykarek Strykowa, wśród których wystąpiły dwie nasze uczennice -
Zuzia Śliwkiewicz z kl. III SP i Wiktoria Dębska z kl. VI SP.

Pierwszy mecz z drużyną gospodarzy zakończył się wynikiem 65 - 21 dla Kutnowianek, a Wiktoria zdobyła 3 punkty.

Drugi mecz strykowianki przegrały dość pechowo, gdyż zaledwie trzema punktami 34 do 37. Wiktoria znów punktowała, tym razem zdobyła 11 "oczek".

Ostatecznie TK Basket zajął w rozgrywki Wojewódzkiej Ligi Koszykówki Dziewcząt w kategorii wiekowej U12 czwarte miejsce.

W kategorii U14 drużyna TK Basket Stryków ma do rozegrania jeszcze 3 spotkania w Finale C: z drużynami UKS Orlik Ujazd, UKS II Basket Aleksandrów Łódzki oraz KKS PRO BASKET Kutno. W meczu niedzielnym 6.03.2016 r. Strykowianki uległy drużynie z Ujazdu 27 do 87. Naszą szkołę reprezentowały w drużynie TK Basket
Izabela Patos z kl. VI SP, Oliwia Trzmielak z kl. IG i Wiktoria Dębska z kl. VI SP. Z tej trójki punkty zdobyła Wiktoria - 3 oraz Oliwia - 2.

Trzymamy kciuki za kolejne dobre występy!

Dodajmy, że w dniu 12.03.2016 r. swoje rozgrywki rozpoczną dziewczęta w kategorii U11, również z udziałem naszych dziewcząt:
Patrycji Krzeszewskiej i Zuzi Śliwkiewicz.