Mistrzostwa Gminy Głowno

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2015-2016 > LUTY'16

Mistrzostwa Gminy Głowno w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych

12 lutego 2016 roku uczniowie szkoły podstawowej uczestniczyli w Mistrzostwach Gminy Głowno w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych pod patronatem Wójta Gminy Głowno pana Marka Jóźwiaka. Miały one miejsce w Zespole Szkół Publicznych w Mąkolicach. Turniej rozegrany został w kategorii chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Karina Rosińska, Klaudia Rożniata, Kamil Wroczyński i Kacper Ryłek. Do zawodów przygotowywał ich nauczyciel wychowania fizycznego pan Jacek Markowicz. Trzeba przyznać, że walka była bardzo zacięta. Zawodnikom nie brakowało zapału i dawali z siebie wszystko. Sportowcom z Popowa Głowieńskiego kibicowali dyrektor ZS w Popowie Głowieńskim pan Krzysztof Fortuna i pani Małgorzata Kapuścińska. Nasze dziewczęta wywalczyły II miejsce, a chłopcy III.

Ogólna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:
Dziewczęta:

I miejsce ZS w Lubiankowie
II miejsce ZS w Popowie Głowieńskimmiejsce ZSP w Mąkolicach
Chłopcy:miejsce ZSP w Mąkolicachmiejsce ZS w Lubiankowie
III miejsce ZS w Popowie Głowieńskim

Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów i nagród w postaci piłek. Dziękujemy gospodarzom za miłą atmosferę oraz słodki poczęstunek.