KUP SŁODKOŚCI W DZIEŃ MIŁOŚĆI

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > LUTY'17

"KUP SŁODKOŚCI W DZIEŃ MIŁOŚĆI"

Julia Rożniata, Michalina Milczarek, Wiktor Szeliga z klasy I gimnazjum oraz Norbert Szeliga z klasy IV to główni organizatorzy tej akcji oraz sprzedający. Ciasta przyniosły: Zuzia Śliwkiewicz, Zuzia Florczyńska, Patrycja Szymczak. Do akcji dołączyła się mama Emilii z klasy III SP, pani Jolanta Kołodziejska. Pani Kołodziejska dowiedziawszy się o działaniach Wolontariatu dla pana Marczyka przywiozła do szkoły zrobione przez siebie kanapki. Można było wybrać więc coś na słodko i na wytrawnie.
Wolontariusze bardzo dziękują wszystkim, którzy przynieśli słodkości i oczywiście pani Joli za dobra serce oraz wsparcie, A TAKŻE TYM, KTÓRZY TE PYSZNOŚCI KUPILI!!!
Zebrane pieniądze wolontariat pod opieką pani Romańczuk i Gorzkiewicz wysyła na leczenie oraz rehabilitację Pana Romana Marczyka.

Zanotowała: Joanna Gorzkiewicz