Wycieczka do kina

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2017-2018 > MARZEC'18

W cudowny i słoneczny pierwszy dzień wiosny, czyli 21 marca 2018 roku uczniowie klas V - VII i II gimnazjum wraz z opiekunami, czyli paniami Małgorzatą Skomiał, Dorotą Augustyniak, Katarzyną Flisiak, Anną Romańczuk i panem Jackiem Markowiczem wybrali się na wycieczkę do kina Cinema City w Łodzi. Pojechaliśmy na film pt. "Cudowny chłopak". Jest to bardzo wzruszający obraz, który opowiada o trudnym dzieciństwie chłopca Auggiego, który przechodzi ciężką drogę od odrzucenia przez grupę, przez przełamanie tej trudnej sytuacji, po pełną integrację i przyjaźń. Mówi on też o prostych zasadach, które mogą uczynić nas lepszymi ludźmi. Po pełnym wzruszeń i emocji seansie poszliśmy na spacer po rynku Manufaktury i zrobiliśmy sobie kilka zdjęć z wielkanocnym kurczakiem, który znajduje się na placu centrum handlowego. Następnie wybraliśmy się do restauracji i zjedliśmy pyszny posiłek. Kiedy byliśmy już w szkole zaczęliśmy sobie nawzajem opowiadać wrażenia. Myślę, że była to bardzo udana wycieczka i pozytywnie rozpoczęliśmy nową porę roku - wiosnę!

Oliwia Woźniak kl. VII