Turniej Gminy Głowno w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych

AKTUALNOŚCI > ARCHIWUM 2016-2017 > PAŹDZIERNIK'16

Turniej Gminy Głowno w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych

13 października 2016 roku uczniowie gimnazjum uczestniczyli w Turnieju Gminy Głowno w Tenisie Stołowym Szkół Gimnazjalnych. Miał on miejsce w Zespole Szkół Publicznych w Mąkolicach. Zawody rozegrane zostały w kategorii chłopców i dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowali: Karina Rosińska, Klaudia Rożniata, Kacper Olesiński, Ernest Dratkiewicz i Damian Soczyński. Do sportowych zmagań przygotowywał ich nauczyciel wychowania fizycznego pan Jacek Markowicz. Trzeba przyznać, że walka była bardzo zacięta. Zawodnikom nie brakowało zapału i dawali z siebie wszystko. Nasze dziewczęta wywalczyły III miejsce, a chłopcy II.
Ogólna klasyfikacja turnieju przedstawia się następująco:

Dziewczęta:
I miejsce ZSP w Mąkolicach
II miejsce ZS w Lubiankowie
III miejsce ZS w Popowie Głowieńskim
Chłopcy:
I miejsce ZSP w Mąkolicach
II miejsce ZS w Popowie Głowieńskim
III miejsce ZS w Lubiankowie

Nasi chłopcy zdobywając II miejsce awansowali do rozgrywek powiatowych. Gratulujemy!

Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów i nagród w postaci piłek. Dziękujemy gospodarzom za miłą atmosferę oraz słodki poczęstunek.

Małgorzata Kapuścińska, Jacek Markowicz