POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

AKTUALNOŚCI > GRUDZIEŃ'19

POMOCNICY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

Samorząd Uczniowski w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Popowie Głowieńskim pod opieką pani Beaty Florczyńskiej od listopada prowadził zbiórkę słodyczy dla dzieci z Domu Dziecka nr 13 w Łodzi, przyłączając się do akcji prowadzonej przez Stowarzyszenie Przyjaciół Gminy Głowno Szansa, I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM. Wszyscy, którzy przynieśli do szkoły słodycze otrzymali plakietkę Pomocnik Świętego Mikołaja. Po zakończeniu zbiorki 18 grudnia wspólnie zapakowano zebrane słodkości, a było ich naprawdę dużo, i przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Magda Marciniak uczennica klasy VIII razem z delegacją przedstawicieli Stowarzyszenia zawiozła słodką paczkę z życzeniami świątecznymi do wychowanków Domu Dziecka w Łodzi.

Zanotowała: Beata Florczyńska