Choinka

AKTUALNOŚCI > STYCZEŃ'19

Choinka

25 stycznia 2019 roku w Zespole Szkolno - Przedszkolnym miała miejsce tradycyjna choinka szkolna. Była ona podzielona na dwie tury. W godzinach porannych dla młodszych, a po południu dla starszych uczniów. Rano odbyła się też wspaniała uroczystość z okazji dnia Babci i Dziadka, którą przygotowały dzieci z przedszkola i klas I-III pod czujnym okiem wychowawczyń. W tym szczególnym dniu do szkoły przybyli do swoich wnuków dziadkowie i babcie, aby wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek i życzeń. Mali artyści odtwarzali swoje role, a na koniec wspólnie odśpiewali sto lat i obdarowali swoich dziadków własnoręcznie wykonanymi upominkami. Po występie goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po wspólnych rozmowach przedszkolaki i uczniowie klas I-III mieli czas na wspólne pląsy oraz zabawy przy muzyce. Animatorkami zabawy choinkowej dla młodszych kolegów były uczennice klasy III gimnazjum: Wiktoria Dębska, Michalina Milczarek, Klaudia Rożniata i Natalia Włodarczyk. Wspaniałą atrakcją zabawy choinkowej była wizyta pracowników papugarni w Zgierzu ze swoimi zwierzęcymi pupilami - wężem, papugą i małpką. Chętni mogli też skorzystać z malowania twarzy. W godzinach popołudniowych na choince pod okiem wychowawców bawiła się starsza młodzież szkolna przy muzyce puszczanej przez DJ-a. Wszyscy uczestnicy, zarówno zaproszeni goście jak i przedszkolaki i uczniowie bawili się wspaniale. To była kolejna udana impreza szkolna.

Beata Florczyńska, Paulina Charążka